Products

LIVAL

Asutatud 1945 Soomes

Ettevõte LIVAL asutati 1945. aastal Soomes ja spetsialiseerunud tootmise valgustus seadmete kaubanduspinnad. LIVAL arendab ja toodab tasuvaid valgustus süsteem ettevõtetele kauplemise: supermarketid, kauplused, kaubanduskeskused. Valgustite LIVAL võimaldab luua mugav keskkond poest mis tahes pildi suurus ja formaat. Ekspertiisi spetsialistid valgustehnika ja pikaajalise kasutamise kogemus on tõestanud, et valgustus vitriinide abil valgustid LIVAL võimalikult stimuleerib suurendada müüki.

Pidev areng ja sortimendi uuendamine

LIVAL pidevalt arendada uusi tooteid ja igal aastal käivitab tootmise mitmed uued mudelid valgustid. Ettevõttes toimib elektrooniline tellimuste süsteem – alates ostmise ja valmistamise komponente, kuni vahetus vedu. Suurem osa komponente LIVAL toodab ise. Erandiks on lamp, siini kanalid ja elektroonilised seadmed, mis ostetakse on parimad tootjad. Ettevõte LIVAL on saavutanud kõrgeid tulemusi kohaldada uusimaid tehnoloogiaid kui plastist.

Täna tootmisel, valgustid LIVAL kasutatakse high-tech süsteemid termoplastist ja metall. Igal aastal üle 1/3 aastakäive firma kulutatakse teadus-ja uute toodete arendamist. Üle 50% aastakäibest moodustab toodete müük, töötab tootmine on viimase 3 aasta jooksul.

Edu võti LIVAL on strateegia juhtimine ja arendamine on suunatud päringud ja tarbijate vajadusi, koos õppimise turu trendid ja innovaatilise tegevusega.

www.lival.com

Hаlla

Tšehhi tootja ja eksportija tehniliste ja disain valgustid. Ettevõtte töötajad Hella usuvad, et kvaliteetne valgustus tagab parima mulje ruumi, sõltumata sellest, kus sa oled — tööl, asutuses, pangas, restoranis või kodus.

www.halla.eu

Luxeon

Kaubamärk Luxeon on spetsialiseerunud tootmis kvaliteetse valgustus. Arenenud kogemus tuntud tootjad valgustus tehnoloogiat ja tootmisrajatised, mis asub Kagu-Aasias on võimaldanud luua kvaliteetsed ja odavad tuled, mis mahub interjöör iga ruume: büroo, kauplus, hotell, hall, tehas, ladu ja ladu.

www.aresill.net